Gizlilik Sözleşmesi

Size ihtiyaç duyduğunuz servisi sağlayabilmek için kişisel bilgilerinize sahip olmak mtoocoffee.com adına önemli ve gereklidir. Yenilik ve kampanyalarımızı size duyurabilmek için de iletişim bilgilerinizden faydalanırız. Eğer kampanyalarımızdan haberdar olmak istemiyorsanız bunu bize bildirmeniz yeterlidir. Bülten aboneliğinden çıkmak isterseniz hesabınızda bulunan profil bilgileri sayfasını düzenleyerek çıkabilirsiniz.

Zaman zaman üyelerimizi daha iyi tanımak ve sistemimizi geliştirmek için size bir takım anketler ve sorular yöneltebiliriz. Kendi isteğiniz doğrultusunda bize yardımcı olabilirsiniz. Bilgilerinizin tümü sizin izninizle alınır. Bilgileriniz asla başka kurum ve kişilerle paylaşılmaz.

Ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirmek için kredi kartınızın numarası, son kullanma tarihi ve CSV numarasına ihtiyaç duyarız. Bu bilgiler hiçbir şekilde mtoocoffee.com tarafından kaydedilmez ya da yetkilendirilmemiş üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.

Faturanızı kesmek için ihtiyaç duyduğumuz fatura adresiniz, T.C. kimlik numaranız, vergi daireniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgileriniz hiçbir kişi veya kurumla paylaşılmaz.

.